!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

napisał/a: mad 2007-07-19 14:07
moj facet coraz czesciej woli spotykac sie z kolega niz ze mna... to jest troche dziwne.. jego kolega przezyl rozstanie i mnie odstawil w sumie na drugi tor..
napisał/a: Flamenco88 2007-07-19 20:28
Porozmawiaj z nim szczerze, jak się czujesz! Ci nasi panowie to czasem okropni!
napisał/a: mikusia4 2007-07-23 15:59
faceci - moze go poprostu wspiera. pamietaj ze meska przyjaxn to rzecz swieta
napisał/a: Kasia_20 2007-07-23 18:23
Porozmawiaj z nim szczerze o tym co ty wtedy czujesz,musisz też pamiętać,że faceci nie są naszymi własnościami i jeżeli mają ochotę na spotkania w swoim gronie proszę bardzo ważne jest tylko żeby jedna zasada nie została złamana,spotkanie spotkaniem,ale nie może zapominać o tobie.Powodzenia!Pozdrawiam.
napisał/a: dzarmola 2007-07-23 18:46
on mu pomaga i tyle... każdy z nas ma przyjaciela..spokojnie... albo idź z nimi razem gdzieś ... ale to dobrze świadczy o Twoim chłopaku ..skoro ..stara sie pomóc dla tego kolesia ..:*pozdrawiam:))
napisał/a: zosia21 2007-08-03 19:17
postaraj się zrozumieć swojego chłopaka, jak ty byś postąpiła gdyby twoja przyjaciółka przeżywała rozstanie też chciałabyś jej pomóc :) to dobrze świadczy o twoim chłopaku można na nim polegać powiedz mu że boli cię to że odsuną cię na bok
napisał/a: myszka_20 2007-08-04 08:52
Heh skąd ja to znam? Też jestem w takiej sytuacji, że jego przyjaciel przezył rozstanie z dziewczyną (było wiadomo od samego początku, że z tego zwiazku nic dobrego niewyniknie) ... Teraz czas poświęca jemu, a nie mnie :/ Ciągle, a to go gdzieś podwozi, odbiera, chciał go zabrac nawet na impreze żeby chłopak się odstresował troszke ... Rozumiem, że to jest jego przyjaciel i chce mu pomóc, ale nie moim kosztem, a raczej naszym bo nasz kontakt słabnie ... prawie się niewidzimy (ja i mój chłopak oczywiście)

A najciekawsze, jest to że nawet w nasze 1 wspólne wakacje chce go wciągnąc. Jeśli czytałaś mój post: "jego kumpel" to będziesz wiedziała o czym mówię. Ah Ci faceci, to poprostu brak słów, a i tak ich kochamy ...
napisał/a: Angel4 2007-08-04 21:07
Ach Ci faceci...No ale coz mozesz zrobic-jesli kochasz musisz jakosc przerzyc te dni.Kiedys chyba sie polepszy temu jego koledze.Nie wkurzaj sie na niego i nie rob mu zadnych wyrzutow czy klotni bo moze to zle odebrac.Odczekaj troche jezeli nadal sie to nie zmieni porozmawiaj z nim o tym ze Cie zaniedbuje itp.
napisał/a: lami 2007-08-04 23:29
Ech... to u nich normalne...:) Taka męska solidarność. Bądź cierpliwa i nie denerwuj się - to zaowocuje, zobaczysz. Gorzej, gdybyś próbowała się temu przeciwstawić - On to odbierze inaczej. I w życiu nie zrozumie, że czujesz się zaniedbywana:) Wręcz przeciwnie - że go nie rozumiesz i jego kumpla. Bądź cierpliwa, to kiedyś minie:) Pokaż, że go rozumiesz i może na Ciebie liczyć... To klucz:)